Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 
 

 Ďakujeme za Vaše hodnotenia, sú nie len prínosom pre nových hostí, ale aj pre nás, že ste boli u nás s Vašou dovolenkou spokojní.

Katka, 5.10.2016
Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za vynikajúci víkend. Partner bol milo prekvapený, ubytovanie v kľudnom prostredí s pekným výhľadom. Záhradné jazierko s tečúcou vodou... Obaja sme si oddýchli a partnerovu 30-ku pekne oslávili.
Ďakujeme aj za prichystanie raňajok na cestu. Za Vašu ochotu.
Ubytovanie vo Vilke Podhájčanka určite doporučime aj našim známym.

 

komentář k ubytování      30.1.2016   12:26
Byli jsme velmi spokojeni s příjemným a přátelsky-domácím prostředím.
Čistota a útulnost byla v penzioně velmi příjemná.
Taktéž se nám líbila nabídka snídaně, výběr, kvalita i zapojení domácích produktů.
Tyto dojmy a skutečnosti nejsou rozhodně všude samozřejmé a bylo nám tu příjemně a rádi opět pobudeme. Aleš a Simča - t.č. Kuřimská Nová Ves 

poďakovanie         15.3 2015 13:40

Dobrý deň,
stále sa chystám, že vám musím dodatočne podakovať za príjemný víkendový  pobyt u vás. Bolo nám u vás veľmi dobre a máte to tam veľmi pekné. Ešte raz vďaka aj za tú veľkú izbu, ktorú ste nám dodatočne rezervovala, kedže som vám volala už neskôr. Bolo super, vyrovnáte sa hotelom čo sa týka aj ranajok. A tá horúca, slaná, termálna, voda nemá chybu.Takže ešte raz veľká vdaka. S pozdravom Erika.

úžasná dovolená

(Radim , Poděbrady, 23. 8. 2010 22:36)

Moc se nám ve Vašem penzionu líbilo,perfektní poloha, úžasní majitelé,a vynikající zázemí.Děti nadchly houpacky,pískoviste,trampolína.Mockrát díky a za rok urcitě přijedem.
 

František, Ostrava

(Ing.Majer František, 15. 5. 2010 9:51)

Přátelské, milé a příjemné chování majitelů vilky Podhájčanky nás moc okouzlilo, vřele doporučujeme všem budoucím návštěvnikům této krásné části Slovenska....Perfektní poloha ubytování, výborná dostupnost a pohodové prostředí nám s manželkou vykouzlilo nádherný a odpočinkový pobyt u "Slovenského mrtvého moře" v srdci Európy. Děkujeme.

Jirka z Prahy

Byl jsem ubytován ve vesničce Podhájska v pěkném penziónu. Bylo tam pěkně a je to blízko na koupaliště. Líbilo se mi tam.

Láďa z Otrokovic

Po příchodu nás přivítal milej pán s paní s úsměvem na tváři. Byl jsem s rodinou  a jsem velice spokojenej. Ubytování  vyhovělo všem našim nárokúm blízko koupalište a hospody. K dispozici byla i kuchyně dobře vybavená. Ve dvoře bylo parkoviště i zahrada s opékaním. Sme velice spokojení a těšíme se na další léto.

Kateřina z Krkonoš

Byla sem s rodinou ubytována ve Vašem penzionu a velice se nám líbilo. Malá vzdálenost od koupalište nám umožnila si jít oddechnout přes oběd na izbu. Bylo tam hezky, i dětem se líbilo. Hezká zahrada i ubytování a milí majitelé. Děkujeme.

 Anežka, Zlín

Hodně se nám líbilo ubytování v zimní sezóne v penzionu Vilka Podhájčanka. Hezké pokoje a příjemné prostředí pro dovolenou. Nové apartmány sou perfektně vybavené. Byla sem ráda, že ubytování je blízko koupalište, protože mám barlu. Děkujeme za hezkou dovolenou, určite přijedeme i na jaro.

 

 
 

 

PortrétKontakt

Penzión Vilka Podhájčanka ** 00421 915 746 068 katka1gavalcova@gmail.com

Penzión Podhájska **
00421 907 297 336
podhajska289@gmail.com


Komentár k ubytovaniu:
Byli jsme velmi spokojeni s příjemným a přátelsky-domácím prostředím.

Čistota a útulnost byla v penzioně velmi příjemná.

Taktéž se nám líbila nabídka snídaně, výběr, kvalita i zapojení domácích produktů.

Tyto dojmy a skutečnosti nejsou rozhodně všude samozřejmé a bylo nám tu příjemně a rádi opět pobudeme.Statistiky

Online: 1
Celkem: 178692
Měsíc: 1372
Den: 37